Dzień Fryzjera w grupie Myszki

W tym tygodniu dzieci z grupy MYSZKI miały okazję pogłębić swoją wiedzę na temat sprzętu fryzjerskiego, fryzur oraz kosmetyków potrzebnych do pielęgnacji włosów. Wczoraj udaliśmy się całą grupą do zaprzyjaźnionego zakładu fryzjerskiego. W naszej obecności panie fryzjerki obcinały, farbowały i myły włosy klientom. Przedszkolaki dowiedziały się także, w jaki sposób należy dbać o włosy, żeby były piękne i zdrowe. Myszki mogły czesać włosy na specjalnej głowie do stylizacji oraz usiąść na fotelu do mycia włosów, który cieszył się największa popularnością. Na koniec wizyty panie poczęstowały dzieci cukierkami. Z kolei dzisiaj naszą grupę odwiedziła Pani fryzjerka, która wykonała wszystkim Myszkom piękne fryzury. Dzieci były zachwycone, podziwiały i porównywały swoje fryzury. Na pytanie, kto ma najładniejszą fryzurę wszyscy odpowiedzieli jednogłośnie „JA”!