• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY GRUPY II (ul. Milicka)

2018-12-19, 05:58 Agnieszka Mądrawska
  • KATARZYNKI

2018-12-19, 05:57 Agnieszka Mądrawska
  • W środę, 12 grudnia, bawiła się z nami pani Kasia, mama Maciusia. Dzieci między innymi kopały piłkę do siatki i przechodziły przez tunel. Serdecznie dziękujemy.

2018-12-19, 05:44 Agnieszka Mądrawska

2018-12-19, 05:33 Agnieszka Mądrawska
  • Dnia 14.12.2018r. dzieci z grupy „Kaczorków” odwiedziły „Rodzinny Dom Seniora Zacisze” w Żarach. Na ręce najstarszej mieszkanki dzieci przekazały z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzenia świąteczne wraz ze stroikiem. Wspólne śpiewanie kolęd bardzo umiliło spędzony czas. Dziękujemy za miłe i sympatyczne

2018-12-19, 01:39 Angelika Sambok
  • Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas – a ich atmosferę daje się odczuć również w naszym przedszkolu. We wtorek 18 grudnia dzieci z grupy „Słoneczka” sprawiły radość swoim bliskim – przedstawieniem pt. „Anielskie jasełka”. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale.

2018-12-19, 00:27 Przedszkole Rzekuń
  • Podczas spotkania bożonarodzeniowego 13 grudnia 2018r. dzieci zaprezentowały rodzicom spektakl pt. "Dziewczynko z zapałkami, spędź Wigilię razem z Nami" odczarowując smutne losy dziewczynki. Ta wzruszająca baśń stwarza okazję do rozmowy o osobach potrzebujących pomocy. Być może takie osoby są bardzo blisko nas, trzeba tylko tak patrzeć, aby

2018-12-19, 00:22 Przedszkole Rzekuń
  • 14 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, w których brali udział rodzice przedszkolaków i nauczyciele. Dekoracje, które wszyscy stworzyli były piękne i niepowtarzalne. Bombki z szyszek, choinki z makaronu, stroiki na świąteczny stół - kreatywność uczestników warsztatów była niesamowita!

2018-12-18, 23:13 Wioletta Kobyłecka
  • Kontynuując temat pierniczków, w przedświątecznej atmosferze grupa Maluszków stworzyła ozdoby na choinkę. Najpierw zostały sklejone części papierowe, następnie Maluchy postanowiły wykleić plasteliną ubranka papierowych ludzików. Z takimi ozdobami każda choinka będzie wyglądać wyjątkowo!

2018-12-18, 22:56 Wioletta Kobyłecka
Wyświetl