Publikacje nauczycieli

• Korzystając ze sprzyjającej pogody przedszkolaki z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do pobliskiego lasu. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały otaczającą przyrodę oraz gromadziły do koszyków dary lasu, które po powrocie do przedszkola umieściły w kąciku przyrody.

2017-10-18, 10:29 Aneta Sowa
  • Wiele nauczyliśmy się o tym jak być kulturalnym, oglądając przedstawienie teatralne pt. "Z kulturą na TY" w wykonaniu aktorów teatru SKRZAT z Krakowa. Aktorzy w humorystyczny sposób przybliżyli zasady dobrego zachowania w różnych sytuacjach. Ciekawa dekoracja i kolorowe stroje sprawiły, że wszyscy się świetnie bawili.

2017-10-18, 10:19 Aneta Sowa
  • W dniu 09.10.2017r. przedszkolaki obejrzały spektakl pt.„Kot w Butach" w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa . Przedstawienie miało miejsce w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku. Dzieci doskonale zachowywały się podczas spektaklu, były pod wrażeniem oglądanego przedstawienia. Przedszkolaki podziwiały piękną scenografię,

2017-10-18, 10:17 Aneta Sowa
  • W październiku mieliśmy okazję podziwiać teatr kukiełek w bajce pt. " Jaś i Małgosia". W wykonaniu firmy MAG. Zdziwienie dzieci było duże, ponieważ niektóre kukiełki były większe od maluszków. Po przedstawieniu przedszkolaki mogły nimi się pobawić, co sprawiło im dużo radości.

2017-10-18, 10:16 Aneta Sowa
  • W dniu 1 października 2017r na terenie boiska sportowego w Sufczynie „KŁOS” odbył się Rodzinny Piknik Sportowy dla przedszkolaków i dzieci kl. „O”. Organizatorem pikniku był Klub Sportowy KŁOS Łysa Góra oraz Publiczne Przedszkole w Łysej Górze.

2017-10-18, 10:15 Aneta Sowa
  • W Gazecie Związku Górnośląskiego Nr 7/2017 "GÓRNOŚLĄZAK" ukazał się artykuł o sukcesie "Wesołych Jedyneczek"

2017-10-18, 09:42 Jadwiga Pieszczyk

2017-10-18, 06:45 Małgorzata Wasińczuk