wybierz autora:
  • Podziwiamy przyrodę, zachwycamy się mnóstwem zawilców. Jak również świetnie się bawimy w naszym miejskim parku zabaw oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
    Relacja 2018-04-17, 19:06 | autor: Małgorzata Gasz
  • Zabawa inscenizacyjna do piosenki "Dżungla"oraz nasze popołudniowe zabawy z 5 latkami -tworzenie wyrazów z rozsypanki literowej.
    Relacja 2018-04-17, 18:51 | autor: Małgorzata Gasz
  • Po raz kolejny spotkaliśmy się w bibliotece, w związku z realizacją projektu przyrodniczego realizowanego w naszej grupie pt: "Cztery pory roku w przyrodzie i plastyce" Spotkanie dotyczyło powoli zbliżającej się wiośnie.. Celem ogólnym było poznanie
    Relacja 2018-04-15, 13:33 | autor: Małgorzata Gasz
  • Nasza Jubilatka siedziała na urodzinowym tronie z koroną na głowie – symbolem, który oznajmia wszystkim że tego dnia jest najważniejsza. Pozostałe dzieci stoją i śpiewają „Sto lat”, a następnie każdy z osobna składał Solenizantce życzenia.
    Relacja 2018-04-09, 19:46 | autor: Izabela Konieczny
  • Dzieci szukały ukrytych prezentów z pysznościami w salach, w różnych zakamarkach przedszkola. Oj, zajączek w tym roku miał dużo pracy, jednak uśmiechy na buziach przedszkolaków pewnie mu wynagrodziły ten trud!!! Ale było radości i uciechy!!!
    Relacja 2018-04-09, 19:44 | autor: Izabela Konieczny