wybierz autora:
  • W minionym miesiącu swoje urodziny świętowali: Dawid i Szymon.Chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego, radości i uśmiechu na każdy dzień!
    Relacja 2017-10-29, 00:34 | autor: Małgorzata Gasz
  • W środę 20 września swoje 5-te urodzinki obchodził Oleg z grupy Biedroneczek. Solenizant zasiadł na tronie urodzinowym i wszystkie dzieci zaśpiewały mu 100 lat. Następnie każdy indywidualnie podchodził składać mu życzenia, po czym każde dziecko dostało słodki poczęstunek.
    Relacja 2017-10-27, 10:28 | autor: Wioleta Repak
  • 27 września Biedroneczki wystartowały w V Marszobiegu charytatywnym organizowanym przez Arcelor Mittal Poland. Biedroneczki przemaszerowały 3 razy wyznaczony odcinek, by pomóc chorym dzieciom. Każdy kilometr pokonanej trasy to 5 złotych przeznaczone na leczenie i
    Relacja 2017-10-27, 08:24 | autor: Wioleta Repak
  • 23 października Biedroneczki na zajęciach matematyki segregowały ziarenka gorczycy czerwonej i ryżu. Ćwiczyły w ten sposób zapamiętywanie, koncentrację jak również umiejętność szybkiego liczenia.
    Relacja 2017-10-27, 08:22 | autor: Wioleta Repak
  • 24 października swoje 5-te urodziny świętował Konrad z grupy Biedroneczek. Solenizant zasiadł na tronie urodzinowym i wszystkie dzieci zaśpiewały mu 100 lat. Następnie każdy indywidualnie podchodził składać mu życzenia, po czym każde dziecko dostało słodki poczęstunek.
    Relacja 2017-10-27, 07:52 | autor: Wioleta Repak