wybierz autora:
  • Zabawy w basenie z kulkami są nie do przecenienia... Wspomagają wykształcenie koordynacji ruchowej oraz umiejętności panowania nad ciałem. Jest to również świetna metoda na masaż całego ciała i co za tym idzie – rozluźnienie mięśni.
    Relacja 2018-03-07, 19:20 | autor: Izabela Konieczny
  • 23 lutego w naszym przedszkolu"Tęczowa Piątka"odbyło się przedstawienie pt:"Zima biała"w wykonaniu grupy Słoneczka. Wszystkie dzieci były pięknie przebrane w zimowe postacie: bałwanki, gwiazdeczki, mrozy. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu
    Relacja 2018-02-27, 16:35 | autor: Małgorzata Gasz
    Relacja 2018-02-25, 21:07 | autor: Marzena Gołąbek
  • 2 stycznia swoje urodziny obchodziła Marysia P.,21 stycznia Alan E., 23 stycznia Zofia P.,5 lutego Zofia S.,14 lutego Tymoteusz P., 15 lutego Antosia Z.,16 lutego Liwia Ch..Wszystkim solenizantom złożyliśmy piękne życzenia oraz zaśpiewaliśmy tradycyjne 100 lat.Dziękujemy
    Relacja 2018-02-25, 20:11 | autor: Marzena Gołąbek
  • 16 lutego dzieci z grupy Myszki odwiedziły Urząd Pocztowy w Zdzieszowicach. Zobaczyliśmy jak wygląda praca na poczcie, co jest potrzebne, aby wysłać list. Po teorii nadszedł czas na praktykę. Kupiliśmy znaczek, pocztówkę i wysłaliśmy ją do naszego przedszkola.
    Relacja 2018-02-20, 22:00 | autor: Izabela Konieczny