wybierz autora:
  • Po raz kolejny wybraliśmy się do biblioteki, tym razem nasze spotkanie przebiegało pod hasłem "Kształcąca rola książki". Pani bibliotekarka jak zwykle przygotowała bardzo ciekawe spotkanie a dzieci naprawdę przekonały się, że książki są skarbnicą wiedzy.
    Relacja 2013-05-07, 22:17 | autor: Ilona Grolik
  • ELFIKI W BIBLIOTECE 29. kwietnia grupa dzieci 5-letnich „Elfiki” odwiedziła Gminną Bibliotekę Publiczną w Zdzieszowicach Pani Bibliotekarka z wielką serdecznością oprowadziła przedszkolaki po bibliotece i opowiedziała im zasady korzystania z zasobów biblioteki.
    Relacja 2013-05-07, 21:35 | autor: bozena korzeniecka
  • W czwartek, tj.09.05.2013r. odbędzie się wycieczka autokarowa dla 3 i 4- latków na Górę Św. Anny do schroniska młodzieżowego. Prosimy, aby w ten dzień ubrać dzieci na sportowo. Wyruszamy ok. godz. 9.00- po śniadaniu, a wracamy na obiadek.
    Komunikat 2013-05-07, 20:02 | autor: Patrycja Mielnik
  • Każdy chłopiec nawet mały, gdy jest zręczny, dzielny, śmiały, gdy jest dobrym przedszkolakiem, kiedyś może być strażakiem. W piątek o godzinie 11, Elfiki wraz z starszą grupa Tygrysków miały przyjemność oglądać pokazy strażaków. Strażacy tego dnia
    Relacja 2013-04-29, 13:18 | autor: Agnieszka Zimerman
  • 26 kwietnia jak co roku w naszym mieście odbyły się pokazy strażackie dla mieszkańców oraz dzieci ze szkół i przedszkoli. My również chcieliśmy być świadkami tego wydarzenia i z bliska przyjrzeć się pracy odważnych strażaków. Między innymi