Biedroneczki sie nie nudzą

Podczas później jesieni, mimo, że pogoda nie sprzyja Biedroneczki pięknie i ciekawie się bawiły. Co robić w taki smutny czas? Bawić się, poznawać, rozwijać, cieszyć i doświadczać.Jednakże nas smutek i nuda omijała, a zabawa rozwijała. Dzieci rozwijały zainteresowania przyrodą nieożywioną, badały rozpuszczalność wybranych substancji w wodzie, tworzyły piękne bańki. Obserwowały przyrodę późną jesienią,a przede wszystkim przygotowanie się drzew do zimy. Dzieci także dbały o swoje bezpieczeństwo podczas spaceru, bo wszyscy mieliśmy założone kamizelki. Rozwijały swoje zdolności taneczne podczas zajęć rytmicznych. A także poznały nową literę Y, którą potrafiły w grupach 3-osobowych ułożyć. W oczekiwaniu na zimę, bawmy się dalej!!!
Relacja 2017-12-17, 17:47 | autor: Beata Koj