Urodzinki Tomisia z grupy Biedroneczki

Nasz kolega z grupy Tomiś A. 05.10.2017 roku obchodził w przedszkolu swoje 5 urodzinki. Wszystkie Biedroneczki z niecierpliwością czekały na ten wspaniały dzień i ten piękny moment, gdzie mogliśmy razem z naszym solenizantem świętować i cieszyć się razem z nim jego świętem. Tomiś zasiadł na tronie urodzinowym i otrzymał piękną koronę, a wszystkie dzieci zaśpiewały mu gromkie „ Sto lat”, a później składały życzenia, sylabizowały i głoskowały jego imię oraz przedstawiały w formie ruchowej swoje prezenty. Następnie wszyscy udali się do stoliczków, gdzie czekał na gości smaczny i zdrowy poczęstunek. Ależ wszystko było pyszne! Później wszystkie dzieci wykonały piękną laurkę dla Tomisia oraz wspólnie bawiły się z solenizantem.
Wszystkiego najlepszego, Tomisiu!!!
Relacja 2017-10-08, 21:54 | autor: Beata Koj