Urodzinki Karolinki z grupy Biedroneczki

W dniu 07.04.2017 r. swoje 5 - te urodzinki w przedszkolu obchodziła Karolinka G. Solenizantka zasiadała na tronie urodzinowym i pokazała wszystkim, że ma już 5 -latek. Później wszystkie dzieci zaśpiewały Karolince „Sto lat” i głośno wyklaskiwały jej imię oraz przesyłały najpiękniejsze ukłony. Następnie indywidualnie składały życzenia urodzinowe zwracając uwagę na podanie prawej rączki. Aby uwiecznić tą wspaniałą chwilę wszystkie dzieci zrobiły sobie z Karolinką pamiątkowe zdjęcie, najpierw zrobiły sobie zdjęcie z solenizantką dziewczynki, a później chłopcy, no i oczywiście wszyscy razem. Biedroneczki częstowały się cukiereczkami, a później w prezencie wykonały dla solenizantki upominek plastyczny – prezencik.
Wszystkiego najlepszego, Karolinko!!!
Relacja 2017-04-09, 14:54 | autor: Beata Koj