Urodziny Madzi z grupy Biedroneczki

W dniu 24.03.2017 r. swoje 5 - te urodzinki w przedszkolu obchodziła Madzia J. Solenizantka zasiadał na pięknym tronie urodzinowym i pokazała wszystkim, ile ma już latek. Później wszystkie dzieci zaśpiewały Madzi „Sto lat” i głośno wyklaskiwały i wystukiwały jej imię. Następnie indywidualnie składały życzenia urodzinowe zwracając uwagę na podanie prawej rączki. Aby uwiecznić tą wspaniałą chwilę wszystkie dzieci zrobiły sobie z Madzią pamiątkowe zdjęcie, jednak najpierw zrobiły sobie zdjęcie z solenizantką dziewczynki, a później chłopcy. A następnie dzieci zjadały pyszne i kolorowe babeczki, które przygotowała mama Madzi. Ależ były dobre, aż się miało ochotę lizać paluszki !!! Później wszystkie Biedroneczki w prezencie wykonały dla solenizantki upominek plastyczny - kolorowe babeczki, oczywiście.Wszystkiego najlepszego, Madziu!!!
Relacja 2017-03-26, 22:27 | autor: Beata Koj