Urodziny Wojtusia z grupy Biedroneczki

W dniu 13.03.2017 r. swoje 5 - te urodzinki w przedszkolu obchodził Wojtuś K. Solenizant zasiadł na tronie urodzinowym i pokazał wszystkim, ile ma już latek. Później przed solenizantem pojawił się tort, oczywiście z pięcioma świeczkami. Wojtuś pomyślał życzenie i zdmuchnął świeczki, a wszystkie ” Biedroneczki „ biły gromkie brawa. Dzieci zaśpiewały Wojtusiowi „Sto lat” i głośno wyklaskiwały i wystukiwały jego imię. Następnie indywidualnie składały życzenia urodzinowe zwracając uwagę na podanie prawej rączki. Aby uwiecznić tą wspaniałą chwilę wszystkie dzieci zrobiły sobie z Wojtusiem pamiątkowe zdjęcie. A następnie dzieci zjadały pyszny torcik urodzinowy. Ale był dobry, aż się miało ochotę lizać paluszki !!! Później wszystkie Biedroneczki w prezencie wykonały dla solenizanta upominek plastyczny.
Wszystkiego najlepszego, Wojtusiu!!!
Relacja 2017-03-19, 17:39 | autor: Beata Koj