Biedroneczki poznają wartość - szczęście

Biedroneczki w lutym realizowały program „ Wychowanie ku wartościom: wiem, czuję, rozumiem”, gdzie kształtowały wartość: szczęście, optymizm, humor. Dzieci spotkały się z myszką, która była optymistką, a później zaśpiewały optymistyczny hymn. Biedroneczki poznały różnicę pomiędzy optymistą, a pesymistą. Dzieci mogły się przekonać, czy są optymistami podczas próby rzutu piłki do pojemnika. Wszystkie dzieci miały wesołe minki i próbowały ponownie rzucać piłką, kiedy za pierwszy razem się nie udało. Brawo optymistyczne Biedroneczki!!! Poznały także przygodę optymistycznej pszczółki Zuzi. A także amulety, które przynoszą szczęście. Dzieci wspaniale bawiły się z chusta animacyjną, utrwalając kolory i ciesząc się swoim szczęściem. Wszyscy tryskaliśmy optymizmem i humorem!
Relacja 2017-02-14, 23:03 | autor: Beata Koj