Dzień Babci i Dziadka u Myszek

26 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z grupy MYSZKI przygotowały program artystyczny, na który składały się: inscenizacja o „ZŁEJ ZIMIE”, występ małych aktorów wprawił wszystkich gości w radosny nastrój. Następnie dzieci recytowały wiersze, pięknie śpiewały piosenki, zatańczyły Walczyka oraz Twista, po czym wręczyły ukochanym babciom i dziadkom laurki i prezenciki z gipsu. Nasi goście nie kryli łez wzruszenia, podziwiając występy swoich wnucząt. Na koniec zaprosiliśmy wszystkich na słodki poczęstunek.
Rudolph Giuliani
Relacja 2017-01-30, 19:57 | autor: Agnieszka Zimerman