BIEDRONECZKI - 5 LATKI

BIEDRONECZKI

Witamy wszystkich rodziców i dzieci w nowym roku szkolnym 2017/2018. Myślę, że będzie to rok pełen radości , optymizmu i wspólnych zabaw. Witamy serdecznie w naszej grupie nową Biedroneczkę – Hanię S. , którą otoczyliśmy szczególną opieką ze strony dzieci i personelu. Życzymy jej w naszej grupie wielu wspaniałych chwil, przeżyć, odkryć i zabaw. Witamy także w naszej grupie nową panią – panią Wiolę Repak i życzymy jej miłej pracy z naszymi wychowankami, a każdy dzień niech będzie dniem pozytywnych wrażeń i wspólnych optymistycznych zabaw. W dalszym ciągu pomagać nam będzie w codziennych czynnościach pani Renatka, a uczyć i bawić się każdego dnia będzie się z nami pani Beatka. Dlatego wszyscy z radością, optymizmem i zachwytem cieszymy się, że już możemy wrócić po wakacjach i wspólnie się znowu bawić, uczyć i rozwijać. Biedroneczki już są średniakami i coraz częściej będą reprezentować nasze przedszkole na różnych uroczystościach i konkursach, dlatego życzymy im jak najczęstszych i najlepszych osiągnięć!
Witamy Was w nowym roku i cieszymy się ze wspólnych spotkań i zabaw !
A z okazji zbliżającego się święta – Święta Przedszkolaka życzymy wszystkim naszym dzieciom radości każdego dnia, optymizmu w każdej chwili i jak najwięcej wspaniałych przeżyć w z kolegami i koleżankami z naszej grupy.
Uśmiechajcie się i obdarzajcie uśmiechem innych!!!