BIEDRONECZKI - 4 LATKI

BIEDRONECZKI

Biedroneczki witają wszystkich w nowym roku szkolnym 2016/17.
Nasza grupa liczy 25 dzieci, w tym 13 dziewczynek i 12 chłopców.
W naszej grupie pracują cztery panie: p. Beatka, p. Bożenka, p. Halinka i p. Renatka.
Każdego dnia odkrywamy na nowo nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w ulubionych kącikach. Podczas zajęć uczymy się nowych wierszy, piosenek, przypominamy sobie te , które nauczyliśmy się w zeszłym roku, chętnie rysujemy, malujemy i wyklejamy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu zabaw.
Cała nasza grupa bierze udział w zajęciach dodatkowych z języka angielskiego prowadzonych przez panią Izę, w zajęciach z rytmiki, które prowadzi pan Tomasz. Duża grupa dzieci uczestniczy w zajęciach z języka niemieckiego które prowadzi pani Anitka.
Po pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek.
Chętnie bierzemy udział we wszystkich uroczystościach przedszkolnych, które już były i które jeszcze nas czekają.